Sascha Serveert

open coffee club

May 6th, 2010

Ik was uitgenodigd door Etiène Wolthuis om mee te gaan naar de Open Coffee Club in Groningen.

Ik ben niet zo’n makkelijke netwerker - ik meng niet heel soepel, en maak me van te voren erg druk over t feit dat ik er misschien wel helemaal niemand ken en ik er als een zoutzak bij zal staan. Maar gelukkig nodigde Etiène me uit….ik kende er in ieder geval 1!

BNI had meivakantie, dus helemaal afzien was ´t qua netwerken ook niet…tsja, geen excuus meer, ik ging er heen.

En tot mijn grote verbazing was ´t stervensdruk in ´t Feithuis. Mooie tent zeg. Daabs keek ik de ruimte in….wat een mensen! Dorothea Piek zwaaide heel vrolijk naar me en da’s maar goed ook, anders was ik waarschijnlijk weer meteen naar de auto gehobbeld. Zoveel drukte op de ochtend - ook al was het al half 10, daar was ik niet op voorbereid op 5 mei….

Na gauw mn eerste kop koffie achterover geslagen te hebben om mijn toch al kleine ogen even op de ‘ wakker-stand’  te krijgen, viel ik in een waterval van ‘ oude bekenden’  tot ‘ nieuw en bekend gevoel’: zo kwam ik een oud studiegenoot tegen (samen gestudeerd aan de HHS in Leeuwarden, maar nog veel meer keihard gebeund in de horeca via l ‘ Invite) Keimpe Postema, die nu inmiddels eigenaar is van ‘t Feithuis. En voormalig horecamanager van de TT Assen Dick Postma, die nu general manager is van familiehotel Paterswolde.

Maar ook Jan Stam en Marola Claessen van de Amshoff - een prachtige locatie voor zowel zakelijk als prive in Drenthe waar eerlijk en puur gekookt wordt - heel erg niet Drents zo te zeggen, maar werelds en bourgondisch.

Heel erg bijgekletst met oud medewerkers van De Ondernemers - en op het terras in het zonnetje met diverse nieuwe mensen kennisgemaakt. Leuk, even zo verrast worden door het frisse en onbevangene. Wat minder leuk was dat ik qua tijd ook helemaal even de draad kwijt was…en pardoes een half uur te laat was op mijn afspraak!

Leave a Reply

Proudly powered by WordPress. Theme developed with WordPress Theme Generator by De Ondernemers BV.
Copyright © Sascha Serveert. All rights reserved.